Šachový klub Považské Podhradie

Majstrovstvo Slovenska škôl a osemročných gymnázií.

 

Ročník 2019.

Hrací poriadok: pdfSutazny_poriadok_MSR_ZS_a_SS.pdf

Link na školský šport: http://www.skolskysport.sk/sutaze/program-sutazi/?SportID=28

______________________________________________________________________________________

Krajské kolo: Martin Dobrotka, Dom armády Trenčín, 20.11.2019

Propozície: základné školy: pdfKK_ZS_2019_TN.pdf    stredné školy: pdfKK_SS_2019_TN.pdf

Zoznam postupujúcich:

Účastníci finálového turnaja MSR ZŠ a MSR SŠ majú nárok na účasť v krajskom kole nasledujúceho ročníka, pokiaľ spĺňajú vekový limit.
Zoznam účastníkov finálového turnaja z minulého roka si môžete pozrieť v ročníku 2019 nižšie.

Prihlásení hráči: 

Základné školy:

Dievčatá: 

Chlapci: 

Stredné školy:

_________________________________________________________________________________________

Okresné kolá pre TN kraj:

___________________________________________________________________________________________

Okres Považská Bystrica: Peter Bielik, CVČ Považská Bystrica - 15.11.2019

Propozície: pdfMO_PB_2019.pdf

Konečné výsledky: 

____________________________________________________________________________________________

Okres Ilava: Marian Šošovička, Kultúrna beseda Nová Dubnica. - 12.11.2019

Propozície: pdfMO_IL_ZS_sach_2019.pdf

Prihlásení hráči: 

_____________________________________________________________________________________________

Okres Púchov: Marta Motúzová, CVČ Včielka, Športovcov 904/9, 020 01 Púchov -  24.10.2019

Propozície: pdfMajstrovstva_okresu_skol_sach_2019_Puchov.pdf

Konečné výsledky: 

_____________________________________________________________________________________________

Okres Prievidza: Martin Dobrotka, Centrum voľného času Spektrum, Nováckeho 14, Prievidza - 6.11.2019

Propozície: pdfMOPD_ZS_sach_2019.pdf

Konečné výsledky: 

chlapci - 

dievčatá - 

_____________________________________________________________________________________________

Okresy Trenčín, Nové Mesto nad Váhom: Dušan Orgoň, Dom Armády Trenčín -  13.9.2019

Propozície: pdfMO_ZS_TN_sach_2019.pdf

Konečné výsledky: 

_____________________________________________________________________________________________

Okresy Partizánske, Bánovce n/Bebravou: Martin Dobrotka, Veľká Okružná, Partizánske - 5.11.2019

Propozície: pdfMOPEBN_ZS_sach_2019.pdf

Konečné výsledky: 

 

_____________________________________________________________________________________________

 

Ročník 2018 ukončený.

Hrací poriadok: pdfSutazny_poriadok_MSR_ZS_a_SS_2018_19.pdf

Link na školský šport: http://www.skolskysport.sk/sutaze/program-sutazi/?SportID=28

 

Celoslovenské kolo 18.12.2018 - Topoľčany.

Propozície: pdfMajstrovstvá_SR_ZŠ_a_SŠ_2018_propozície.pdf

Konečné výsledky:

žiaci http://chess-results.com/tnr399843.aspx?lan=4
žiačky http://chess-results.com/tnr400025.aspx?lan=4
študenti http://chess-results.com/tnr400075.aspx?lan=4&art=1&turdet=YES
študentky http://chess-results.com/tnr400102.aspx?lan=4&art=0&turdet=YES

Postupujúci z TN kraja a ich umiestnenie na MSR:

por. Kategória Meno Škola Poradie na MSR finále
1 ZŠ Chlapci Rúček Kristián  Gymnázium Púchov 24
2 Zdražil Patrik  ZŠ s MŠ Púchov 15
3 Kostelanský Karol  ZŠ sv. Augustína Považská Bystrica 22
1 ZŠ Dievčatá Šošovičková Martina  Súkromná ZŠ, Nová Dubnica 18
2 Šošovičková Jana  Súkromná ZŠ, Nová Dubnica 6
3 Dudoňová Veronika  ZŠ Nemocničná Považská Bystrica 26
1 SŠ Chlapci Bielik Jakub  Gymnázium Považská Bystrica 20
2 Mazúr Mario  SPŠ Považská Bystrica 35
3 Kamas Samuel  Gymnázium Považská Bystrica 17
1 SŠ Dievčatá Kuhajdová Zuzana  Piaristická spojená škola F.Hanáka  25
2 Hamalová Eliška  SPŠ Stavebná Emila Belluša Trenčín 27
3      

Žiadam všetky školy, aby vyplnili prihlášku: pdfMajstrovstvá_SR_ZŠ_a_SŠ_2018_propozície.pdf
a zabezpečili dopravu a účasť žiakov.

_______________________________________________________________________________________________________ 

Krajské kolo: Martin Dobrotka, Dom armády Trenčín, 27.11.2018

Propozície: základné školy: pdfKK_ZS_2018_TN.pdf     stredné školy: pdfKK_SS_2018_TN.pdf

Zoznam postupujúcich: pdfZoznam_postupujúcich_kraj18.pdf

Prihlásení hráči: 

Základné školy:

Dievčatá: http://chess-results.com/tnr393792.aspx?lan=4

Chlapci: http://chess-results.com/tnr393790.aspx?lan=4

Stredné školy:

http://chess-results.com/tnr393794.aspx?lan=4

Do celoslovenského finále postúpili:

__________________________________________________________________________________________

Okresné kolá pre TN kraj:

___________________________________________________________________________________________

Okres Považská Bystrica: Peter Bielik, CVČ Považská Bystrica - 16.11.2018

Propozície: pdfMO_PB_2018.pdf

Konečné výsledky: http://chess-results.com/Tnr390351.aspx?lan=4

____________________________________________________________________________________________

Okres Ilava: Marian Šošovička, Kultúrna beseda Nová Dubnica. - 13.11.2018

Propozície: docxMO_IL_ZS_sach_2018.docx

Prihlásení hráči: http://chess-results.com/tnr388071.aspx?lan=4&art=0

_____________________________________________________________________________________________

Okres Púchov: Marta Motúzová, CVČ Včielka, Športovcov 904/9, 020 01 Púchov - 16.10.2018

Propozície: pdfMajstrovstva_okresu_skol_sach_2018_Puchovpdf.pdf

Konečné výsledky: http://chess-results.com/tnr385072.aspx?lan=4&art=1 

_____________________________________________________________________________________________

Okres Prievidza: Martin Dobrotka, Centrum voľného času Spektrum, Nováckeho 14, Prievidza - 7.11.2018

Propozície: pdfMOPD_ZS_sach_2018.pdf

Konečné výsledky: 

chlapci - http://chess-results.com/tnr390052.aspx?lan=4

dievčatá - http://chess-results.com/tnr390053.aspx?lan=4

_____________________________________________________________________________________________

Okresy Trenčín, Nové Mesto nad Váhom: Dušan Orgoň, Dom Armády Trenčín -  8.11.2018

Propozície: pdfMO_ZS_TN_sach_2018.pdf

Konečné výsledky: http://chess-results.com/tnr388666.aspx?lan=4&art=1&turdet=YES

_____________________________________________________________________________________________

Okresy Partizánske, Bánovce n/Bebravou: Martin Dobrotka, Veľká Okružná, Partizánske, 24.10.2018

Propozície: pdfMOPEBN_ZS_sach_2018.pdf

Konečné výsledky: 

http://chess-results.com/tnr386901.aspx?lan=4 - žiačky

http://chess-results.com/tnr386898.aspx?lan=4 - žiaci

_____________________________________________________________________________________________

 

 

Ročník 2017 ukončený.

 

Celoslovenské kolo 6.12.2017 - Topoľčany.

Súťažný poriadok: pdfSutazny_poriadok_MSR_ZS_a_SS_2017_18.pdf

 Prihlásené školy na školskom portáli: http://www.skolskysport.sk/sutaze/program-sutazi/?SportID=28

Propozície: pdfMajstrovstvaSRZSaSS2017_propozicie.pdf

 Finále 6,12.2017 Topoľčany.

Konečné výsledky: http://chess-results.com/tnr318820.aspx?lan=4

 

 

__________________________________________________________________________________________

Krajské kolo: Martin Dobrotka, Dom armády Trenčín, 28.11.2017

Propozície: základné školy:pdfKK_ZS_2017_TN.pdf      stredné školy: pdfKK_SS_2017_TN.pdf

Zoznam postupujúcich: pdfZoznam_postupujúcich_kraj17.pdf

Konečné výsledky: http://chess-results.com/tnr315801.aspx?lan=4

Do celoslovenského finále postúpili:

por. Kategória Meno Klub
1 ZŠ Chlapci Bielik Jakub  ZŠ Nemocničná, Považská Bystrica
2 Maurer Filip  ZŠ Nedožery-Brezany
3 Rúček Kristián  Gymnázium Púchov
1 ZŠ Dievčatá Šošovičková Martina  Sukromná ZŠ Nová Dubnica
2 Bajzová Lívia  ZŠ Mládežnícka, Púchov
3 Šošovičková Jana  Sukromná ZŠ Nová Dubnica
1 SŠ Chlapci Zahorček Jakub  SPŠ Dubnica nad Váhom
2 Brlej Šimon  Piaristické gymnázium J. Braneckého
3 Hablák Ján  Piaristické gymnázium J. Braneckého
1 SŠ Dievčatá Poliaková Emma  Gymnázium Dubnica n/V
2 Holečková Marianna  Stredná zdravotnícka škola Trenčín
3 Holečková Lenka  Spojená škola - gymnázium sv.J.Bosc

___________________________________________________________________________________________ 

Okresné kolá pre TN kraj:

___________________________________________________________________________________________

Okres Považská Bystrica: Peter Bielik, CVČ Považská Bystrica - 24.11.2017

Propozície: pdfMOPB_2017.pdf

Konečné poradie: http://chess-results.com/Tnr314037.aspx?lan=4

____________________________________________________________________________________________

Okres Ilava: Ľudmila Tomaníková, ZŠ Centrum I Dubnica nad Váhom - 23.11.2017

Propozície: jpgmajstr.1_2017.jpg jpgmajstrovstvá_súpiska_17.jpg

Konečné poradie:

_____________________________________________________________________________________________

Okres Púchov: Marta Motúzová, CVČ Včielka, Športovcov 904/9, 020 01 Púchov - 17.11.2017

Propozície: pdfMSR_Puchov17.pdf

Konečné poradie: http://chess-results.com/tnr314673.aspx?lan=4&art=1&wi=821

_____________________________________________________________________________________________

Okres Prievidza: Martin Dobrotka, Centrum voľného času Spektrum, Nováckeho 14, Prievidza - 22.11.2017

Propozície: pdfMO_ZS_2017_PD.pdf           pdfMO_SS_2017_PD.pdf

Konečné poradie:http://chess-results.com/tnr315795.aspx?lan=4

_____________________________________________________________________________________________

Okresy Trenčín, Nové Mesto nad Váhom: Dušan Orgoň, Dom Armády Trenčín - 23.11.2017

Propozície: pdfMO_ZS_TN_sach_2017.pdf

Konečné poradie:http://chess-results.com/Tnr308934.aspx?lan=4

_____________________________________________________________________________________________

 

Okresy Partizánske, Bánovce n/Bebravou: Martin Dobrotka, Veľká Okružná, Partizánske, 14.11.2017

Konečné výsledky: http://chess-results.com/tnr314113.aspx?lan=4&art=1&wi=821

_____________________________________________________________________________________________